Nyári salsa tábor - campo loco 2010 - órarend

A nyári salsa tábor - campo loco 2010 részletes órarendje, időbeosztása.

Kedves Táborozók! Az órarenddel és a táborral kapcsolatos kérdéseiteket, véleményetekek kérlek ne habozzatok online manifesztálni nekünk. Te jelentkeztél már?

salsa tábor | nyári salsa tábor - campo loco 2011
2010-es nyári tábor | 2010-es élménybeszámolók
2009-es nyári tábor | 2009-es élménybeszámolók
2008-as nyári tábor | 2008-as élménybeszámolók

  július 10.
szombat
július 11.
vasárnap
július 12.
hétfő
július 13.
kedd
július 14.
szerda
július 15.
csütörtök
július 16.
péntek
7:00   reggeli
7:00-9:00
reggeli
7:00-9:00
reggeli
7:00-9:00
reggeli
7:00-9:00
reggeli
7:00-9:00
reggeli
7:00-9:00
7:30
8:00
8:30
9:00           szállás elhagyása
10:00-ig
9:30
10:00 Esteban Isnardi
kubai salsa
10:00-11:00
Esteban Isnardi
rueda de casino
10:00-11:00
Esteban Isnardi
kubai salsa
10:00-11:00
A csomagoknak egész napra tároló szoba van biztosítva.
10:30
11:00 Esteban Isnardi
bachata-tangó
11:00-12:00
Annia & Mario
woman&man style
11:00-12:00
Esteban Isnardi
kubai salsa
11:00-12:00
Annia & Mario
woman&man style
11:00-12:00
Esteban Isnardi
rueda de casino
11:00-12:00
11:30
12:00 Annia & Mario
kubai salsa
12:00-13:00
Jorge Camagüey
cha cha cha
12:00-13:00
Jorge Camagüey
timba
12:00-13:00
Jorge Camagüey
columbia
12:00-13:00
Annia & Mario
son
12:00-13:00
12:30
13:00 érkezés, regisztráció
13:00-14:30
ebéd
13:00-14:00
ebéd
13:00-14:00
ebéd
13:00-14:00
ebéd
13:00-14:00
ebéd
13:00-14:00
13:30
14:00          
14:30  
15:00 Lazaro El Niño
bemelegítés
15:00-16:00
Jorge Camagüey
reggaetón
15:00-16:00
Jorge Camagüey
reggaetón
15:00-16:00
Jorge Camagüey
reggaetón
15:00-16:00
Annia Maria Duthil
reggaetón
15:00-16:00
Mario Charón
palo
15:00-16:00
15:30
16:00 Jorge Camagüey
reggaetón
16:00-17:00
Jorge Camagüey
orishas (Eleggua)
16:00-17:00
Annia & Mario
kubai salsa
16:00-17:00
Jorge Camagüey
orishas (Changó)
16:00-17:00
Annia & Mario
kubai rumba
16:00-17:00
Lazaro El Niño

15:00-16:00
16:30
17:00 Mario Charon
rueda de casino
17:00-18:00
Annia Maria Duthil
orishas (Yemaya)
17:00-18:00
Mario Charon
orishas (Ogun)
17:00-18:00
Annia Maria Duthil
orishas (Oya)
17:00-18:00
Mario Charon
orishas (Obatalá)
17:00-18:00
Annia Maria Duthil
orishas (Oshun)
17:00-18:00
17:30
18:00 vacsora
18:00-20:00
vacsora
18:00-20:00
vacsora
18:00-20:00
vacsora
18:00-20:00
vacsora
18:00-20:00
vacsora
18:00-20:00
18:30
19:00
19:30
20:00            
20:30
21:00
21:30 Timba party
21:30-02:00
Lazaro El Niño
reggaetón
22:30-23:00




Timba party
21:30-02:00
Jorge Camagüey
cubaton
22:30-23:00




Timba party
21:30-02:00
Esteban Isnardi
rueda de casino
22:30-23:00




Timba party
21:30-02:00
Mario Charon
rueda de casino
22:30-23:00




Timba party
21:30-02:00
Jorge Camagüey
rueda de casino
22:30-23:00




Timba party
21:30-02:00
Lazaro El Niño
reggaetón
22:30-23:00




22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
01:30

A program megváltoztatásának jogát fenntartjuk.

lap tetejelap-teteje